Nice Touch,
koncentracja technologii w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Obrotowy panel operatora z ekranem dotykowym zapewnia podgląd parametrów dla każdego używanego narzędzia, co pozwala szybko i dokładnie je dostosować. Konsola operatora jest wyposażona w system odciągania rękawów do 96 cm, który zapewnia  na zbalansowany ruch i bez „szarpania”.
Kompletny, intuicyjny i funkcjonalny.
Idealny partner dla tych, którzy uwielbiają mieć wszystko pod kontrolą.

PANEL LEKARZA

KLAWIATURA

KLAWIATURA TOUCH

Klawiatura NICETOUCH jest wyposażona w ekran dotykowy LCD, na którym można dostosować różne parametry zarówno fotela, jak i narzędzi. Dla każdego narzędzia znajduje się menu, z  prostą i intuicyjną grafiką, które pozwala ustawić i dostosować parametry.
Istnieją 3 różne sposoby użycia skalera: SKALING, PARO lub ENDO z możliwością zewnętrznej irygacji za pomocą pompy perystaltycznej.
W przypadku mikrosilników chirurgicznych istnieją dwa specjalne programy. Endodoncja i chirurgia nigdy nie były tak proste!

PANEL

SYSTEM ODCIĄGANIA

Zwinny i lekki! Dzięki swojej elastyczności podąża za tobą we wszystkich ruchach i pozwala tworzyć najbardziej funkcjonalne obszary robocze zgodnie z Twoimi potrzebami! Rękawy NICETOUCH mają długość 96 cm. Bliżej ust pacjenta i jeszcze więcej miejsca do poruszania się! Ponadto rękawy są samonośne i pozbawione „ciągnięcia”, zapewniając ekstremalną elastyczność i swobodę ruchów.

PANEL LEKARZA

Wszystko na wyciągnięcie ręki! Panel operatora jest zamontowany na ramionach samoblokujących z blokadą automatyczną. Został specjalnie zaprojektowany, aby pomieścić do 6 instrumentów i obsługiwać trzy różne rozmiary tacek! Możesz dostosować panel zgodnie ze swoimi upodobaniami, wybierając wersje S.P.R.I.D.O lub wiszące rękawy. Niezależnie od Twoich preferencji, nasz kompaktowy, regulowany i zrównoważony panel pozwoli Ci wygodnie i bezpiecznie pracować. Lakierowane powierzchnie poliuretanowe i gotowe do sterylizowania uchwyty zapewniają maksymalną higienę i trwałość w miarę upływu czasu.

NARZĘDZIA

MIKROSILNIK BIEN AIR

STRZYKAWKI LUZZANI

SKALERY

PANEL ASYSTY

WYŚWIETLACZ

Panel asysty NICETOUCH jest wyposażony w panel ze szklaną powierzchnią i technologią dotykową. Jest łatwy w obsłudze i łatwy do dezynfekcji dzięki szklanej klawiaturze, praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi i lakierowanym powierzchniom poliuretanowym. Konsola jest zamontowana na szerokim poziomym bieżniku ramienia, aby operator mógł poruszać się płynnie i swobodnie po całym obszarze roboczym. Opcjonalnie można poprosić o ramię pantografu.

INSTRUMENTY / NARZĘDZIA

Konsola asysty posiada ssaki zamontowane na wyjmowanych i gotowych do sterylizacji wspornikach. Dzięki czujnikowi optycznemu aktywacja przyrządu odbywa się automatycznie i możliwe jest niezależne ustawienie cewki. Na konsoli znajdują się dwa wolne miejsca dla dodatkowej strzykawki i / lub lampy polimeryzacyjnej.

RUCH

Maksymalna i całkowita swoboda zarządzania unitem dzięki wszystkim funkcjom, które mogą być aktywowane również przez panel operatora:

 • Funkcje przywołania pamięci fotela.
 • Pozycja płukania.
 • Pozycja awaryjna.
 • Lampka pracy ON / OFF.
 • Woda do kubka i spluwaczki

BLOK WODNY

SPLUWACZKA

Komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich typów pacjentów dzięki ceramicznej spluwaczce o kącie obrotu 180 °. Blisko i daleko, w zależności od potrzeb!
Swoboda ruchów i wygodne pozycjonowanie pozycji płukania u wszystkich rodzajów pacjentów, od seniorów po dzieci, aktywowane przez klawisze i pedały. Wyprodukowana w ceramicznym Monobloku, wyposażona jest w dozowniki, które są wyjmowane i gotowe do sterylizacji w autoklawie.

BLOK WODNY

Zaprojektowany w celu uproszczenia zwykłych czynności konserwacyjnych do maksimum, jednostka wodna NICETOUCH ma przesuwaną pokrywę. Wystarczy tylko prosty obrót pokrywy, aby uzyskać łatwy dostęp do wody i części elektronicznych, odpowiednio oddzielonych, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Serce technologiczne unitów dentystycznych zamknięte jest w kompaktowej i funkcjonalnej przestrzeni.

AKCESORIA BLOKU WODNEGO

Mała przestrzeń, która może być modyfikowana zgodnie z Twoimi potrzebami. W ramach bloku wodnego możliwe jest zastosowanie:

 • Zintegrowanego systemu dezynfekcji
 • Systemu separacji wody
 • Separatora amalgamatu
 • Jednej lub dwóch niezależnych butelek na wodę

FOTEL SYNCRO

FOTEL

FOTEL SYNCRO

Po prostu wygodnie!
Fotele Miglionico zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować maksymalny komfort zarówno pacjentowi, jak i operatorowi. Do naszej tapicerki i miękkich, wygodnych poduszek użyto tylko materiałów wysokiej jakości.

WOLNOŚĆ W RUCHU

Fotel można dowolnie przesuwać i obsługiwać. 7 programowalnych pozycji, które idealnie dopasujesz do twojej potrzeby. Obsługa siedziska i podnóżka jest rozpoznawalna zSYNChronizowana i niezależna od siedziska. Możliwe jest ustawienie 4 pozycji roboczych dodatkowo do prekonfigurowanych pozycji:

 • Płukanie / ostatnia pozycja z automatycznym włączaniem / wyłączaniem lampy operatora;
 • Pozycja zerowa;
 • Trendelenburg.

Łatwe zarządzanie: przywołaj większość zapamiętanych pozycji bezpośrednio za pomocą sterownika nożnego!

OPARCIE

Każdy lekarz i każdy pacjent ma prawo do wygody. Z tego powodu opracowaliśmy dwa różne ergonomiczne oparcia. Odpowiednie do różnych trybów pracy i rodzajów pacjentów.

PALETA KOLORÓW

AKCESORIA

UNIT

LAMPY

Zauważalna jakość. Doskonały partner dla  naszych lamp.
Wybierz między lampą halogenową lub ledową, bez znaczenia którą wybierzesz, lampa FARO jest odpowiednia dla Ciebie!

PAKIET MULTIMEDIALNY

Technologia .. cudowny asystent!
Dodatkowa kamera do jamy ustnej na konsoli dentystycznej i wbudowany komputer w unicie? To jest możliwe!
Komputer typu „all-in-one” z podłączoną kamerą cyfrową zamontowaną na słupku lampy? To jest możliwe!
Czy chcesz po prostu podłączyć monitor do twojego komputera w gabinecie? To jest możliwe
Niezależnie od tego co potrzebujesz z pakietu multimedialnego, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

CZUJNIK VISIODENT SRV5

Czujnik RSV5 łączy w sobie wysokiej jakości obrazy z wysoką niezawodnością i dbałością o zastosowane materiały. Prosty, ergonomiczny i niewielkiego rozmiaru, dzięki złączu USB, które zapewnia łatwe użytkowanie (mono lub wielopozycyjny).

STOŁKI

Możesz wybrać spośród naszych trzech różnych modeli. Wszystko dzięki bezszwowej skórze i wygodnemu fotelowi z regulacją wysokości.
Podnóżki pierścieniowe dostępne opcjonalnie.

Model Roller – Okrągłe siedzisko z półkolistym oparciem / podłokietnikiem regulowanym na wysokość.
Model Planet – Regulacja wysokości / odchylanie do tyłu i podparcie lędźwiowe za pomocą jednej dźwigni.
Model Wild – siodło konia idealne dla ergonomii kręgosłupa. Szeroka podstawa do płynnego ruchu.

STEROWNIKI NOŻNE

Wartościowy sojusznik! Prostym gestem możesz aktywować różne funkcje urządzenia. Wybierz jeden z trzech różnych rodzajów sterowników nożnych, niezależnie od tego, jaki jest Twój wybór! dzięki stalowej podstawie jest solidny i ciężki, co zapewnia stabilność w ustawianiu na podłodze.
3 rodzaje pedałów, te same cechy i funkcje. Z pedału można:

 • aktywować i dostosować narzędzia;
 • aktywować Chip – Air and Chip – Blower;
 • przesuwać fotel za pomocą joysticka;
 • aktywować pozycję płukania i resetowania;
 • aktywować polecenia wody do szkła;A
 • gdy nie jest używane żadne narzędzie lampka kontrolna jest włączona,;
 • zarządzać wewnątrzustną kamerą cyfrową.
  Wybierz pomiędzy wersją standardową, push i WI-FI!

MODYFIKACJE

NICE TOUCH P.

Dostosuj swój stół operacyjny, wybierając wersję wiszących rękawów. Dzięki tym samym cechom i predyspozycjom, ale różnej ergonomii pracy, zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wspierać pracę.

WERSJA DLA LEWORĘCZNYCH

Ten unit jest przeznaczony również dla leworęcznych lekarzy. Różna ergonomia zaprojektowana w celu ułatwienia pracy, a jednocześnie wygodna!

NICE TOUCH W.

Dla tych, którzy kochają swobodę ruchów i nie chcą rezygnować z komfortu swoich pacjentów, dostępny jest fotel + WÓZEK. Unit jest wyposażony w konsolę dentystyczną na wózku mobilnym połączonym z fotelem zamiast na ramieniu.

WOLNOSTOJĄCY WÓZEK

Gdzie chcesz, kiedy chcesz! Dzięki wolnostojącemu wózkowi możesz z łatwością przemieszczać się między wieloma lokalizacjami bez konieczności rezygnacji z niczego! Wyposażony w miejsca dla 6 instrumentów, posiada niezależną butelkę na wodę i własny wielofunkcyjny sterownik nożny.

HIGIENA

SYSTEM ANTY-RETRAKCYJNY

Zapewnia blokadę i powrót cieczy z instrumentów zapobiegając zanieczyszczeniu obwodu wodno-spray’owego.

CZĘŚCI GOTOWE DO STERYLIZACJI

Taca jest łatwa do zdemontowania w celu sterylizacji w autoklawie.

Zestaw dwóch uchwytów + biała mata silikonowa, na której można umieścić instrumenty.

Dyspenser wody do kubka/ spluwaczki.

Support rękawów po stronie asystenta

SYSTEM DEZYNFEKCJI MDS

Automatyczny system dezynfekcji wody ma na celu zapobieganie i eliminowanie ewentualnych zanieczyszczeń krzyżowych (biofilm, Legionella …) obecnych w klinikach. DEZYNFEKCJA OBWODU może być wykonywana automatycznie. Dzięki MDS woda jest zawsze dezynfekowana, zapobiegając tworzeniu się kamienia wapiennego i przedłużając żywotność narzędzi.

NIEZALEŻNY SYSTEM BUTELKOWY

Aby pracować w pełnej autonomii i bezpieczeństwie, istnieje możliwość wstawienia do dwóch niezależnych zbiorników z wodą w bloku wodnym